Hibaüzenet

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/hajnalcsillagovodatata-hu/www/includes/file.phar.inc).

JELENTKEZÉS
ÓVODAI FELVÉTELRE

Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy a Hajnalcsillag Tatai Református Óvodában

2017. április 24. – április 27-ig 8.00-16.00 óráig

lehet óvodai felvételre jelentkezni. Jelentkezési lapot az óvodánkban kérhetnek, vagy a honlapunkról tölthetik le, és az óvodánkban adhatják le.

Az óvodai jelentkezésre várjuk azokat a szülőket, akiknek a gyermeke 2017. augusztus 31-ig a harmadik életévét betölti.

A beíratáshoz szükséges:
• a gyermek születési anyakönyvi kivonata
• a szülő személyi igazolványa, lakcímét igazoló hatósági igazolás
• a gyermek lakcímét igazoló hatósági igazolás vagy személyi lap
• a gyermek TAJ kártyája

A gyermekek felvételéről az óvodavezető dönt.
A felvételről 2017. május 17-ig kapnak értesítést a Szülők.
Az óvodavezető döntése ellen a szülő a kézhezvételtől számított tizenöt napon belül jogorvoslati (felülbírálati) kérelemmel fordulhat óvodánk fenntartójához, a Tatai Református Egyházközség vezető lelkészéhez.

Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy a gyermek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a harmadik életévét betölti, a nevelési év kezdő napjától legalább napi négy órában óvodai foglalkozáson köteles részt venni. A jegyző - az egyházi és magán fenntartású intézmények esetében a fenntartó - a szülő kérelmére és az óvodavezető, valamint a védőnő egyetértésével, a gyermek jogos érdekét szem előtt tartva, az ötödik életév betöltéséig felmentést adhat a kötelező óvodai nevelésben való részvétel alól, ha a gyermek családi körülményei, képességeinek kibontakoztatása, sajátos helyzete indokolja.

Dátum:

hétfő, 2017, április 24 - 08:00 to csütörtök, 2017, április 27 - 16:00