JELENTKEZÉS
ÓVODAI FELVÉTELRE

Értesítjük a Kedves Szülőket, hogy Tata város óvodáiba

2021. május 03.(hétfőtől) – május 07. (péntekig)
8.00-16.00 óráig

lehet óvodai felvételre jelentkezni. A rendkívüli helyzetre való tekintettel óvodánkba a jelentkezés menete elektronikus úton is történhet jelentkezési lap alapján, mely a www.hajnalcsillagovodatata.hu honlapunkról letölthető.
Az óvodai körzetek jegyzéke, valamint a sajátos nevelési igényű (SNI) gyermekek felvételét biztosító óvodák adatai megtalálhatók Tata Város honlapján.

Az óvodai jelentkezésre várjuk azokat a szülőket, akiknek a gyermeke 2021. augusztus 31-ig a harmadik életévét betölti. A nem óvodaköteles gyermekek (2021. augusztus 31-e után töltik a 3. életévüket) felvételi igényét is a fenti időpontban kérjük jelezni.

A beíratáshoz szükséges:
• a szülő személyi azonosítóját és lakcímét igazoló hatósági igazolvány
• a gyermek születési anyakönyvi kivonata (vagy a gyermek személyi azonosítóját) és lakcímét igazoló hatósági igazolvány
• a gyermek TAJ kártyája.

A gyermekek felvételéről az óvodavezető dönt.
A felvételről 2021. május 12-ig kapnak értesítést a Szülők.
Az óvodavezető döntése ellen a szülő a közléstől számított tizenöt napon belül illetékmentes fellebbezési kérelmet nyújthat be a fenntartóhoz címezve az óvoda vezetőjénél. A fenntartó jár el és hoz másodfokú döntést.

További tájékoztatás a tatai.ovoda@reformatus.hu e-mail címen,
illetve a 06 20 311 2602 telefonszámon kérhető.

Retkesné Kiss Mónika
óvodavezető